Onderdelen Altrex RS Tower 34

Op zoek naar een onderdeel van de RS TOWER 34 rolsteiger smal? Met behulp van onderstaande tabel vind je heel gemakkelijk het bijbehorende artikel. Zo kun je weer jaren vooruit met jouw RS TOWER 34 rolsteiger smal.

In de onderstaande tabel kunt u klikken op het artikel nummer van het gewenste onderdeel en dan komt u meteen bij het gewenste artikel, artikelen staan ook onderaan deze pagina weergegeven

TYPEnr in ROLSTEIGER
OMSCHRIJVINGtekening3400
Leuningframe1323104
Dop inslag - frame 2723070
Schoor horizontaal 3323101
Dubbele leuningschoor4503409
Kantplankenset 5323103
Platform6305032
Schoor diagonaal 7323102
Opbouwframe 6-sports8323100
Opbouwframe 7-sports 8323105
Borgpennen ( 4 stuks ) 9324532
Driehoekstabilisator 10323106
Voet driehoekstabilisator11723071
Wielset Ø 100 mm VS-RS340012324531
Kraagbuis set 13733658
Losse Module A + wielen503400
Losse Module B503402
Losse module C503403
Losse Module D503404
€0,00 €15,13 incl. btw
(€12,50 excl. btw)
Platformhaak Altrex Levertijd 3-5 werkdagen
1 items
+

€0,00 €18,15 incl. btw
(€15,00 excl. btw)
Borgpennen (4 stuks) Altrex RS Tower 34 Levertijd 5 - 7 werkdagen
+

€0,00 €35,09 incl. btw
(€29,00 excl. btw)
Kraagbuisset Altrex RS Tower 34 Levertijd 5 - 7 werkdagen
+

€0,00 €71,63 incl. btw
(€59,20 excl. btw)
Wielset Altrex RS 3000 rolsteiger ( 4 stuks ) Levertijd 5 - 7 werkdagen
+

€0,00 €87,12 incl. btw
(€72,00 excl. btw)
Driehoekstabilisator Altrex RS Tower 34 Levertijd 5 - 7 werkdagen
+

€0,00 €98,01 incl. btw
(€81,00 excl. btw)
Leuningframe Altrex RS Tower 34 Levertijd 5 - 7 werkdagen
+

€0,00 €204,49 incl. btw
(€169,00 excl. btw)
Platform met luik Altrex RS Tower 34 Levertijd 5 - 7 werkdagen
+

€0,00 €345,99 incl. btw
(€285,94 excl. btw)
Deze module is alleen te gebruiken i.c.m. module A Configuratie overzicht OMSCHRIJVING AANTAL Vouwsteigerframe - Set kraagbuizen ( 4...
+

€0,00 €496,41 incl. btw
(€410,26 excl. btw)
Deze module is alleen te gebruiken i.c.m. modules A + B + C Configuratie overzicht OMSCHRIJVING AANTAL Vouwsteigerframe - Set...
+

€0,00 €500,31 incl. btw
(€413,48 excl. btw)
Configuratie overzicht OMSCHRIJVING AANTAL Vouwsteigerframe 1 Set kraagbuizen ( 4 stuks ) - Opbouwframe - Leuningframe -...
+

€0,00 €643,61 incl. btw
(€531,91 excl. btw)
Deze module is alleen te gebruiken i.c.m. modules A + B Configuratie overzicht OMSCHRIJVING AANTAL Vouwsteigerframe - Set kraagbuizen...
+